Idealna cera z Mincer Pharma

Mincer Pharma to sprawdzony producent kosmetyków pielęgnacyjnych. Jego oferta cieszy się popularnością przede wszystkim dlatego, że panie w każdym wieku mogą znaleźć przynajmniej jeden kosmetyk, który spełni ich oczekiwania. Nie bez znaczenia jest jednak i to, że wybór jest naprawdę imponujący a kosmetyki klasyczne idą w parze z tymi, które przeznaczone są do zadań specjalnych.

Mincer Pharma Contour Architect – serum multikolagenowe

Idealna cera z Mincer Pharma

Zmarszczki są dziś problemem coraz młodszych kobiet. Nie odżywiamy się zdrowo, często zapominamy o aktywności fizycznej, a do tego przebywamy w coraz bardziej zanieczyszczonym środowisku. Może się zatem wydawać, że należy pogodzić się z ich obecnością. Serum multikolagenowe stanowi jednak dowód na to, że wcale nie musi tak być. W jego skład wchodzi między innymi: kolagen morski, kolagen z akacji oraz biofiltrat drożdżowy, unikatowe połączenie sprawia zaś, że możliwa staje się intensywna pielęgnacja nie tylko twarzy, ale również szyi i dekoltu. Serum redukuje zarówno zmarszczki, jak i nieestetyczne poziome linie oraz „zagniecenia” skóry. Wzmacnia też jej struktury, dzięki czemu dochodzi do minimalizacji ryzyka zwiotczenia oraz grawitacyjnego opadania.

Mincer Pharma Vitac Infusion – serum przeciwstarzeniowe

Nie tylko zmarszczki są dziś poważnym kobiecym problemem. Nie mniej dokuczliwe potrafi być zawrotne tempo, w jakim potrafi starzeć się skóra. I tym razem możemy jednak liczyć na kosmetyk, który jest w stanie rozwiązać ten problem. Przeciwstarzeniowe serum olejkowe jest przeznaczone do wszystkich typów cery. Bazuje ono na witaminie C Tetra w bardzo dużym stężeniu, odpornej nie tylko na wysokie temperatury, ale również na oksydację. Serum chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, niedoskonałościami, starzeniem się skóry, rozszerzaniem się naczyń krwionośnych i przebarwieniami. Sprawia też, że skóra bardzo szybko staje się napięta sprawiając wrażenie wypoczętej i pełnej energii. Jego stosowanie wspiera też wzmacnianie naczynek.

Przeczytaj również:

Leave a Comment